Sport? Tam to začalo.

Čtení na vlastní nebezpečí :-)

Sport? Tam to začalo.

Příspěvekod girlska v sob 11. lis 2017 21:28:18

Vždycky jsem bývala štíhlá žena, jen zadeček a prsa jsem měla trochu větší, ale to mé postavě přidávalo to kouzlo. Když jsem přišla do osmé třídy začala jsem chodit třikrát týdně na takový koníček kde se prostě sportuje. Byli tam sedmáci až prváci. Už od začátku to bylo dost náročné a přísné, ale co? Já jsem chtěla mít krásnou hubenou postavu. Na (budeme tomu říkat sport) sportu se mi zalíbil jeden kluk, byl vysoký asi 175cm a byl velmi vyposilovaný. Nejspíš bylo jasné nám oboum že k sobě prostě patříme, jelikož mně hned po sportu pozval ven. Cestou jsme se zastavili ve fast foodu, tam mi koupil jeden velký hamburger a velké hranolky, a na zapíjení velký karamelový shake. Sobě koupil jen nějaký salát ve vedlejším obchodě. Bylo mi divné jak na mně koukal když jsem jedla, jako kdyby neviděl nikdy nic hezčího. Po tom když jsem to dojedla šel někam, myslela jsem si že si jde dojít na WC, ale on se vrátil s tím samým jako co mi před chvílí koupil. Nejdříve jsem si myslela že je to pro něj, ale nebylo... Řekl mi jen ať si dám, byla jsem už docela plná, ale bála jsem se odmítnout. Když jsem dojedla byla jsem už přecpaná. On se mně zeptal: Nechtěla bys masáž? Já jsem si myslela že mi chce udělat masáž zad a proto jsem to přijala, nečekala jsem že mně zatáhne na záchodky, a tam mi bude masírovat bříško... Bylo to příjemné a on to doopravdy prociťoval... Ale v podstatě neměl co, byla jsem vážně hubená a i když jsem si sedla tak jsem neměla faldíky... Po tom mně doprovodil domů, a cestou mi koupil ještě dortík ( prý k večeři). Uběhli asi dva týdny a opakovalo se furt to samé třikrát týdně... Až mně jednou pozval k němu domů. Byla jsem nadšená, ale přišlo mi divné že hned jak jsme k němu přijeli dal mně na váhu... On řekl: 55kg, a kolik měříš? S úsměvem jsem odpověděla: 164 centimetrů. Ještě jsem vám vlastně neřekla jak se jmenoval, Simon. Simon: Jsi ještě hubeňoučká, pojď za mnou. Já jsem za ním šla, zavedl mně do sklepa a hned jak jsem vkročila do té místnosti zabouchl za mnou a zamknul dveře. Já: To je nějakej vtip že? V tom se zapla televize s úhlopříčkou asi tři metry a v ní byl Simon který řekl: Ne, není ode dneška budeš mým vykrmeným prasátkem. Budeš pěkně papat ty kalorické dobrůtky! V tu chvíli jsem nevěděla co říct, prostě jsem to přijala. Místnost byla nádherná asi 10x9 metrů, v podstatě to byl sklep Simonova domu. Byla natřena na růžovo, v rohu byla taková menší místnost, byla to koupelna ze záchodem sprchou a váhou. V pokoji byla také obrovská lednička, televize, počítač bez wi-fi ale ze spousty hrami, xbox, obrovská skříň ze spousty obrovským oblečením, Postel snad pro čtyři lidi s nebesy, a všude po pokoji byli rozestavěny mísy ze sladkostmi. Když jsem si sedla na velký měkký gauč, přišel Simon Podržel jí pevně za ramena a začal jí do pusy cpát šlehačku, první, druhou, třetí, čtvrtou... Nenechal mně odpočinout, z ledničky v rychlosti vyndal dort, a po lžících mi ho cpal do pusy, byl to marcipánovo- nugátovo- karamelový, velmi sytý a sladký pokrm. Nebyla jsem na takové vykrmování zvyklá. Už nemůžu, pronesla jsem. Simon: Ale budeš, budeš papat,dokud s tebe nebude moje veliká vykrmená tučná prasnice, no tak! Papej! Papej! Papej! Už jsem prostě nemohla, jen jsem polikala a polikala.
girlska

Re: Sport? Tam to začalo.

Příspěvekod Fola v úte 14. lis 2017 17:00:14

Dobrý začátek, ale holka by se mohla i trošku bránit. :D Jinak super a doufám, že bude brzo pokračování. :)
Fola

Zpět na Fantazie, příběhy