Líbí se mi tlusté holky (15-18let)

Baculky pohledem jejich milovníků

Líbí se mi tlusté holky (15-18let)

Příspěvekod Revoltix00 v ned 20. bře 2016 10:28:40

Zdravim.
Nevím kde bych začal, protože je to komplikované. Zkrátka, strašně mě vzrušují baculaté holky v legínách a Converskách. Hrozně rád se koukám na to, když se takovéhle mladé holce tlačí ty špeky v upnutých hadrech a vytékají ze všech stran. Když takovou holku potkám na ulici, tak to se mnou začne dělat neuvěřitelné věci. Jednou to dokonce skončilo až u erekce, což bylo neskutečně ponižující, i když si toho asi nejspíše nikdo nevšiml. Nechci, abych se takhle choval, ale prostě to nedokážu ovládnout. Možná je to tím, že jsem nikdy s baculkou sex neměl. Stydím se za to, že se mi to líbí. Když jsem se svěřil kamarádům, pouze jsem sklidil posměch. Je mi 18 a sex jsem měl pouze s hubenými holkami. Myslíte, že sex s pořádně tlustou holkou by byl pro mě vysvobozením? Díky za případnou radu a kdyby mi poradila nějaká baculka 15-18 let, jedině bych byl rád, protože by mě to povzbudilo. Díky :) a napište sem nebo na Revoltix00@gmail.com
Revoltix00

Re: Líbí se mi tlusté holky (15-18let)

Příspěvekod karelhakavy v čtv 05. kvě 2016 12:06:23

máš skvělý vkus a vzrušuje tě to co se ti líbí a to je snad normální
karelhakavy

Příspěvekod feedmelovemetoo v pát 20. kvě 2016 13:40:57

Jsme na to uplně stejně ..
feedmelovemetoo

Příspěvekod Kazaby v pát 09. čer 2017 16:51:35

Jsme na to stejn, mas hold trochu jiny vkus.
Není nic hezčího, než hezky tvarovaní dívka
Kazaby

Příspěvekod Assbest v pon 12. čer 2017 21:51:24

Ahoj, pokud sem ještě někdy zavítáš, napiš, zda jsi už zkusil ten sex s baculkou a jaké to bylo. Co se týče Tvé otázky, myslím, že by Ti to opravdu pomohlo udělat si obrázek o tom, co vlastně hledáš. Samozřejmě záleží na "exempláři", protože není baculka jako baculka, a kromě kyprého těla má taky nějaký temparament a povahu, což je možná rozhodující. No ale být Tebou, tak bych do toho šel. Baculek je na světě dost :-) tak jdi do toho a zkoušej! "Kamarády" z toho vynech, neboť i kdyby se jim samotným potají baculky líbily, stejně Ti řeknou, že jsi dement :-) Tvé vzrušení při pohledu na baculky je doživotní záležitost, o tom jsem přesvědčen (mám to taky), a pokud zkrátka nevyzkoušíš vztah nebo aspoň sex s baculkou, budeš mít asi pocit, že ti v životě něco uniklo ... tak to prostě je.
Assbest

Zpět na Psychologie přitažlivosti baculek